![](https://vnethealth.gr/wp-content/uploads/2021/06/logo.png)
Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ
![](https://vnethealth.gr/wp-content/uploads/2021/06/logo.png)
Η VΝΕΤ HEALTH δραστηριοποιείται τα τελευταία 10 χρόνια στους τομείς των ιατροτεχνολογικών, παραφαρμακευτικών και καλλυντικών προϊόντων.
Στόχος της εταιρείας είναι η προώθηση των προϊόντων αυτών αλλά και η σωστή επιστημονική ενημέρωση των επαγγελματιών υγείας (ιατρών και φαρμακοποιών) με σκοπό την ανακούφιση των ασθενών αλλά και την άμεση πρόσβασή τους σε νέα σκευάσματα.
Εδώ και 10 χρόνια η VΝΕΤ HEALTH ανοίγει νέους δρόμους στην επικοινωνία, καινοτομεί στην διαχείριση και την προώθηση νέων προϊόντων, αξιοποιεί την τεχνολογία, δημιουργεί ένα νέο περιβάλλον ανάπτυξης και εξέλιξης.
![400x500 2](https://vnethealth.gr/wp-content/uploads/2021/10/400x500-2.jpg)